Tritol mobilerisë në Fushë Krujë, policia jep detajet e para - Bota Sot
Tritol mobilerisë në Fushë Krujë, policia jep detajet e para

Shqipëria

Tritol mobilerisë në Fushë Krujë, policia jep detajet e para

Më: 18 prill 2019 Në ora: 09:41
Fushë Krujë

Nje shperthim i forte tritoli ka ndodhur gjate nates ne nje mobileri ne Fushe Kruje.

Sipas policise, ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:55, në Fushë Krujë, në mobilerinë e shtetasit Sh.K.

Per fat, nuk ka pasur te lenduar ne njerez, por vetem deme materiale.

Informacion paraprak
Më datë 17.04.2019, rreth orës 23:55, në Fushë Krujë, në mobilerinë e shtetasit Sh.K., ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, për pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi Hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...