Kleri katolik apel politikës - Bota Sot
Kleri katolik apel politikës

Shqipëria

Kleri katolik apel politikës

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:27

Një mesazh për të gjitha krahët e politikës vjen në prag të Pashkëve edhe nga kleri katolik.

Imzot George Frendo, thotë se situata është e rëndë dhe politika duhet të gjejë një zgjidhje për të mos shkuar në vetëvrasjen e kombit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...