Ish-deputeti uron Pashkët: Festë e shpresës dhe ringjalljes - Bota Sot
Ish-deputeti uron Pashkët: Festë e shpresës dhe ringjalljes

Shqipëria

Ish-deputeti uron Pashkët: Festë e shpresës dhe ringjalljes

Më: 20 prill 2019 Në ora: 21:48
Bardh Spahia

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, përmes një postimi në rrjetet sociale, uron të gjithë besimtarët katolikë me rastin e festës së Pashkës.

“GEZUAR PASHKËT! Të gjithë miqve dhe çdo besimtari katolik, u uroj Gëzuar Pashkët, festen e shpreses dhe te ringjalljes! 
Paqja mbretëroftë në çdo familje shqiptare me dritën e besimit tek virtyti, që duhet të na udhëheqë në të përditshmen tonë”, shkruan ish-deputeti në urimin e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...