Artan Fuga: Nëse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje, nuk votoj - Bota Sot
Artan Fuga: Nëse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje, nuk votoj

Shqipëria

Artan Fuga: Nëse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje, nuk votoj

Më: 22 prill 2019 Në ora: 22:21
Artan Fuga

Akademiku Artan Fuga i ftuar në emisionin “A Show” në “News 24” nga gazetari Adi Krasta u shpreh se nëse opozita nuk merr pjesë në zgjedhje, ai nuk ka për të votuar.

“Në rast se opozita nuk merr pjesë në zgjedhje, unë personalisht nuk do të votoj. Nuk mund të gjykoj dot nëse opozita me këtë lëvizje që po bën, po bën mirë apo keq. Këtë nuk e di dhe nuk kam si ta di, them mund të shikohet më vonë.

Opozita ka braktisur garën. Kjo lëvizje ka anë pozitive dhe negative për Shqipërinë. Se cila nga këta, ana pozitive a negativja prevalon në momentin e fundit, këtë nuk e di dhe nuk besoj se ka shqiptar që e di këtë”, tha Fuga.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...