Nishani: Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, jo PS-në - Bota Sot
Nishani: Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, jo PS-në

Shqipëria

Nishani: Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, jo PS-në

Më: 22 prill 2019 Në ora: 23:49
Bujar Nishani

Ish presidenti Bujar Nishani tha se PD nuk e pranon Edi Ramën si kryeministër.

Ai shtoi se nuk ka kontestime që ai të vazhdojë postin e tij si kryetar i PS.

“Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, pastaj le të vazhdojë të jetë kryetar i PS dhe i Rilindjes sa të dojë”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...