Dy emrat që nuk pranuan mandatin e deputetit - Bota Sot
Dy emrat që nuk pranuan mandatin e deputetit

Shqipëria

Dy emrat që nuk pranuan mandatin e deputetit

Më: 23 prill 2019 Në ora: 08:06
Foto

Dy kandidatë të listës së PD-së kanë refuzuar marrjen e mandatit të deputetit e njëkohësisht edhe ‘opozitën’ e Edi Ramës.

Besa Petriti dhe Jeton Kaloshi, të dy anëtarë të PD-së kanë refuzuar mandatin e deputetit.

Ky është Jeton Kaloshi, kandidati i listës së PD në Dibër edhe ky e ka refuzuar mandatin e deputetit. Jeton Kaloshi, kryetari aktual i Forumit Rinor të PD në Dibër, ka refuzuar mandatin e deputetit nga lista e PD për qarkun e Dibrës.

Paratë, ofiqet, ambicia për një karrige deputeti nuk e tunduan Jeton Kaloshin.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...