Një tjetër kandidate i LSI kërkon mandatin e deputetit - Bota Sot
Një tjetër kandidate i LSI kërkon mandatin e deputetit

Shqipëria

Një tjetër kandidate i LSI kërkon mandatin e deputetit

Më: 23 prill 2019 Në ora: 10:28
KQZ

Një tjetër kandidat për deputet kërkon mandatin e deputetit. Bëhet fjalë për Klajda Qama, nga lista e LSI në Berat.

Qama ka dorëzuar në KQZ, formularin e vetëdeklarimit dhe është në pritje të marrjes së mandatit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...