LSI kuotë përfaqësimi 50 me 50 për firmosjen me PD-në - Bota Sot
LSI kuotë përfaqësimi 50 me 50 për firmosjen me PD-në

Shqipëria

LSI kuotë përfaqësimi 50 me 50 për firmosjen me PD-në

Më: 23 prill 2019 Në ora: 12:03
Monika Kryemadhi, Petrit Vasili Luan Rama,

LSI ka zhvilluar një takim me disa nga pjesëtarët e saj. Në takim kanë marrë pjesë kryetarja Monika Kryemadhi, Petrit Vasili, Luan Rama, Erisa xhixho, Kejdi Mehmetaj dhe Endrit Braimllari.

Siç bën me dije LSI do ketë koutë përfaqësimi 50 me 50, burra-gra në takimin për firmosjen e marrëveshjes me Partine Demokratike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat