Sërish tërmet në Shqipëri - Bota Sot
Sërish tërmet në Shqipëri

Shqipëria

Sërish tërmet në Shqipëri

Më: 23 prill 2019 Në ora: 19:42
Ilustrim

Një tjetër tërmet ka rënë pak çaste më parë në kryeqtet.  Po gjatë ditës së martë një tërmet me magnitudë 3.8 lëkundi Tiranën.

Lëkundjet kane qene 3,3 balle dhe ka qene me epiqender ne zonen e Hamallajt.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...