Protesta e opozitës, digjen goma në Elbasan - Bota Sot
Protesta e opozitës, digjen goma në Elbasan

Shqipëria

Protesta e opozitës, digjen goma në Elbasan

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:47
Foto

Militantët e PD ka vijuar protestën e tyre në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan.

Ata kanë nisur fillimisht me disa tymuese dhe më pas i kanë vënë flakën disa gomave.

Të pranisëhm në këtë situatë kanë qenë të pranishëm dhe dy ish-deputetë të PD, Luçiano Boçi dhe Endri Hasa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...