Kryemadhi: Rama po i shkatërron shqiptarët, ik sa je në kohë - Bota Sot
Kryemadhi: Rama po i shkatërron shqiptarët, ik sa je në kohë

Shqipëria

Kryemadhi: Rama po i shkatërron shqiptarët, ik sa je në kohë

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:55
Monika Kryemadhi

Më tej Kryemadhi i kërkoi Ramës të dorëhiqet sepse vetëm po shkatërron shqiptarët.

” Sot kanë ardhur kaq shumë njerëz. Sot Shqipëria merr mesazh dhe shpërndahet në të gjithë vendin. Kjo bëhet për të gjithë ata që nuk kanë mundësi të vijnë në Tiranë. Sot jemi këtu dhe nëser do të jemi diku tjetër. Këto nuk janë më protestat e opozitës, janë protestat e shqiptarëve.

Nuk ka rrugë tjetër. Është paralajmërim për Ramën. Nuk ka filluar akoma mosbindja civile. Sot protestat në 5 pika kryesore janë për ti thënë Ramës, je akoma vonë, mos vazhdo të provokosh shqiptarët, por tërhiqu.

Një kryeministër që i ka shkatërruar shqiptarët duhet të largohet.” tha Kryemadhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...