Zheji: Nuk jam për djegien e mandateve, por tani kemi opozitë - Bota Sot
Zheji: Nuk jam për djegien e mandateve, por tani kemi opozitë

Shqipëria

Zheji: Nuk jam për djegien e mandateve, por tani kemi opozitë

Më: 26 prill 2019 Në ora: 07:09
Artur Zheji

Moderatori i emisionit “360 Gradë”  Artur Zheji deklaroi se është kundër djegies së mandateve, por ndër të tjera thekson se ky veprim solli formimin e një opozite sepse nuk e kishim.

Deda: Zheji pse ke filluar të kesh shpresë tek këta kuqalashët që i quaje dikur. 

Zheji: Kush janë këta? 

Deda: Këta pra ndërkombëtarët me pika. 

Zheji: Nuk janë të kuq ata, por janë ata që nga çadra shkuan në qepalli me Rama-Basha. 

Hila: Ti Zheji ke qenë për djegien e mandateve. 

Zheji: Jo. Unë përsonalisht jo. 

Hila: Sepse ti ke qenë një ndër kritikët e mëdhenj të linjës soft të Lulzim Bashës. 

Zheji: Unë nuk kam qenë për djegien e mandateve, por duke studiuar dhe parë çfarë solli djegia e mandateve, mund të them që kjo solli një opozitë, sepse nuk kishim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...