Mega-operacioni/ Lleshaj: Goditje e madhe ndaj krimit të organizuar - Bota Sot
Mega-operacioni/ Lleshaj: Goditje e madhe ndaj krimit të organizuar

Shqipëria

Mega-operacioni/ Lleshaj: Goditje e madhe ndaj krimit të organizuar

Më: 7 maj 2019 Në ora: 11:44
Sander Lleshaj

Një Megaoperacion ndërkombëtar antidrogë, “Brezi i gjelbër”, ka vënë në pranga dhjetëra persona.

Pas kësaj, ministri Lleshaj ka reaguar në Twitter duke thënë se kjo ishte një goditje e madhe për krimin e organizuar.

Statusi

Goditja e madhe e radhës për krimin e organizuar. Shkatërrohet një tjetër merimangë kriminale falë angazhimit profesional të Policisë dhe Prokurorisë.

Një betejë tjetër e fituar, por lufta vazhdon ende 🇦🇱👮‍♂🇦🇱

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...