Dy shqiptarë sherr të tillë live në studio s’keni parë - Bota Sot
Dy shqiptarë sherr të tillë live në studio s’keni parë

Shqipëria

Dy shqiptarë sherr të tillë live në studio s’keni parë

Më: 7 maj 2019 Në ora: 21:03
Pamje nga videoja

Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive.

Sipas Top Story kjo video është hequr nga qarkullimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...