Protesta e radhës e opozitës më 25 maj - Bota Sot
Protesta e radhës e opozitës më 25 maj

Shqipëria

Protesta e radhës e opozitës më 25 maj

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:06
Përfundon takimi

Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive.

Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...