Sot mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë, por nuk e drejtojnë Rama dhe Haradinaj - Bota Sot
Sot mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë, por nuk e drejtojnë Rama dhe Haradinaj

Shqipëria

Sot mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë, por nuk e drejtojnë Rama dhe Haradinaj

Më: 20 maj 2019 Në ora: 10:20
Foto

Qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës do të zhvillojnë sot takimin e dytë koordinues lidhur me marrëveshjet e nënshkruara në 26 nëntor 2018.

Takimi i sotëm nuk do të jetë në nivel kryeministror, por do të drejtohet nga dy zv/kryeministrat, Erjon Braçe dhe Fatmir Limaj.

Takimi do të zhvillohet në orën 12:00 në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat