Zjarr në një garazh në kryeqytet, digjet makina - Bota Sot
Zjarr në një garazh në kryeqytet, digjet makina

Shqipëria

Zjarr në një garazh në kryeqytet, digjet makina

Më: 23 maj 2019 Në ora: 19:34
Ilustrim

Një garazh në rrugën  e “Elbasanit” në kryeqytet është përfshirë nga zjarri në rrethana ende të paqarta.

Si pasojë e zjarrit, është përfshirë nga flakët dhe është djegur një mjet në pronësi të shtetasit E.L

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht. Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...