Enton Abilekaj: Opozita nuk duhet ti shmanget kauzës së zgjedhjeve të lira - Bota Sot
Enton Abilekaj: Opozita nuk duhet ti shmanget kauzës së zgjedhjeve të lira

Shqipëria

Enton Abilekaj: Opozita nuk duhet ti shmanget kauzës së zgjedhjeve të lira

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:25
Enton Abilekaj

Gazetari Enton Abilekaj ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit se Partia Demokratike dhe opozita nuk duhet të kompromentojë kauzën e zgjedhjeve të lira duke e bashkëngjitur me një lëvizje tjetër që do të shfokusonte gjithçka.

Abilekaj tha se letrat e Ramës janë propagandë, ndërkohë që nuk do të duhet të përqendrohet te gabimet e opozitës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...