Letrat e Ramës, Duma: Po denigrohet situata. Një kryeministër nuk dërgon letra - Bota Sot
Letrat e Ramës, Duma: Po denigrohet situata. Një kryeministër nuk dërgon letra

Shqipëria

Letrat e Ramës, Duma: Po denigrohet situata. Një kryeministër nuk dërgon letra

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:35
Grida Duma

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi në emisionin Open se letrat e Edi Ramës janë një lëvizje e dëshpëruar, pasi një kryeministër nuk shkruan letra, por vepron.

Sipas Dumës, Rama është i kapur në afera korruptive falë betejës së Partisë Demokratike dhe opozitës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...