Aksident i frikshëm, makina bie nga rreth 100 metra lartësi drejt lumit Shkumbin! Këto janë pamjet - Bota Sot
Aksident i frikshëm, makina bie nga rreth 100 metra lartësi drejt lumit Shkumbin! Këto janë pamjet

Shqipëria

Aksident i frikshëm, makina bie nga rreth 100 metra lartësi drejt lumit Shkumbin! Këto janë pamjet

Më: 24 maj 2019 Në ora: 18:53
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin rrugor Elbasan- Librazhd ku një furgon mallrash ka rënë nga një lartësi prej rreth 100 metrash dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin.

Mësohet se mjeti prej disa minutash qëndron në ujë dhe ende nuk dihet nëse ka viktima apo jo. Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendngjarjes. Më poshtë pamjet e aksidentit të frikshëm.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...