Demalia: Qesharake çdo gjë!

Shqipëria

Demalia: Qesharake çdo gjë!

Më: 25 maj 2019 Në ora: 22:46
Ilir Demalia

Analisti Ilir Demalia ka komentuar protestën e sotme të opozitës. Në një status në Facebook, Demalia thotë se qeveria, parlamentarët, opozita, trajtohen nga ambasadorët si fëmije të prape kopshti.

Postimi i Ilir Demalisë

Qesharake çdo gje edhe sot.

Nuk ka si ndodh ndryshe, kur qeveria, parlamentarët, opozita, trajtohen nga ambasadorët si fëmije të prape kopshti. Nuk ndodh kjo sjelle në asnjë nga vendet fqinje për mos shkuar më larg.

Jemi ende nje bashkesi klanore dhe shumë larg shtetit të se drejtës dhe demokracisë, se për shtet modern, HARROJE.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat