Fier, makina përplas një këmbësore - Bota Sot
Fier, makina përplas një këmbësore

Shqipëria

Fier, makina përplas një këmbësore

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 20:21
Foto

Një këmbësore është plagosur në fshatin Lalar të Fierit, si pasojë e një aksidenti.

Mësohet se këmbësorja rreth 50 vjeç është përplasur nga një automjet, i cili dyshohet se po lëvizte me shpejtësi.

E plagosura u dërgua në spitalin e Fierit ku po merr ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...