Rama pritet me protesta në Librazhd - Bota Sot
Rama pritet me protesta në Librazhd

Shqipëria

Rama pritet me protesta në Librazhd

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 18:27
Protesta

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta në qytetin e Librazhdit, i cili pritet të ketë një takim sot pasdite.

Me thirrjet "Rama ik" qytetarët janë mbledhur në shenjë proteste.

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, PD vendosi krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar dhe në nivel lokal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...