Librazhd/ Sulmohet Rama, frikë dhe panik në eskortë - Bota Sot
Librazhd/ Sulmohet Rama, frikë dhe panik në eskortë

Shqipëria

Librazhd/ Sulmohet Rama, frikë dhe panik në eskortë

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 21:02
Pamje nga video

Edi Rama është pritur me protesta masive në Librazhd.

Qytetarët të revoltuar ndaj tij dhe qeverisjes së dështuar i kanë zënë pritë në qytetin e Librazhdit.

Por protesta e sotme në shtëpinë e Taulant Ballës e ka tronditur Edi Ramën.

Qytetarët e kanë qëlluar me perime dhe me kartona, duke e futur në panik Ramën dhe shoqëruesit e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...