Bie nga lartësia, ndërron jetë punonjësja vendore nënë e dy fëmijëve. Detajet e para për ngjarjen - Bota Sot
Bie nga lartësia, ndërron jetë punonjësja vendore nënë e dy fëmijëve. Detajet e para për ngjarjen

Shqipëria

Bie nga lartësia, ndërron jetë punonjësja vendore nënë e dy fëmijëve. Detajet e para për ngjarjen

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 14:49
Foto ilustrim

Një punonjëse e njësisë administrative Vergo në Delvinë ka ndërruar jetën aksidentalisht pasi ka rënë nga një lartë.

Valentina Kotolloshi, 42-vjeçe, nënë e dy fëmijëve, ka qenë duke rregulluar një tub uji ne fshatin Vergo, kur ka rrëshqitur e ka rënë nga një lartësi rreth 20 metra.

Për pasojë, ka marrë dëmtime në kokë dhe pjesë të trupit.

Për shkak të plagëve, ajo ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spitalin e Sarandës. Aktualisht, po kryhet ekspertiza mjeko-ligjore e viktimës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...