Breshëri thyen xhamat e makinës - Bota Sot
Breshëri thyen xhamat e makinës

Shqipëria

Breshëri thyen xhamat e makinës

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 22:09
Foto

Breshëri i rënë sot në zonën e Devollit veç dëmeve në kulturat bujqësore ka dëmtuar edhe makinat. 

Sikundër shikohet në foton e sjellë për RTV Ora nga një banor i zonës, ndjekës i faqes sonë, xhamat e makinës janë thyer plotësisht nga forca dhe madhësia e breshërit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...