Emri i Ramës në përgjimet e Bild, reagon kryeministri - Bota Sot
Emri i Ramës në përgjimet e Bild, reagon kryeministri

Shqipëria

Emri i Ramës në përgjimet e Bild, reagon kryeministri

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 16:07
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në profilin e tij në Twitter, teksa emri i tij ka dalë në përgjimet e publikuara nga Bild mesditën e së hënës.

Rama i bën thirrje Prokurorisë që të vijojë intensivisht hetimet, në mënyrë që siç thotë ai të nxjerrë deri në fund ku mbarojnë llafet dhe ku dalin prova fajësie para ligjit.

“Nxis prokurorinë të vijojë intensivisht hetimet për të nxjerrë deri në fund ku mbarojnë llafet dhe ku dalin prova fajësie para ligjit,nëse ka të tilla. Por sidoqoftë,kjo ndërmarrje kriminale për të helmuar dynjanë,do ta marrë përgjigjen e merituar në 30 qershor e më tej akoma!”, shkruan Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...