Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë - Bota Sot
Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

Shqipëria

Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 20:42
Saimir Tahiri

Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave.

Në video përgjimin numër 3 është duke folur shefi i Komisariatit të Peshkopisë Robert Aga me Saimir Tahirin, ministër i Brendshëm në atë kohë dhe deputetin Xhemal Qefalia.

Në fillim të bisedës, është deputeti Qefalia që flet, por më pas ia kalon telefonatën Saimir Tahirit.

Ky i fundit e falënderon Robert Agën për angazhimin dhe punën e bërë në zgjedhjet e Dibrës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...