Përgjimi 6/ Imer Lala njoftohet se kreu i FRD voton PD. Ndiqni reagimin - Bota Sot
Përgjimi 6/ Imer Lala njoftohet se kreu i FRD voton PD. Ndiqni reagimin

Shqipëria

Përgjimi 6/ Imer Lala njoftohet se kreu i FRD voton PD. Ndiqni reagimin

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 21:13
Sherefedin Shehu

Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave.

Në video përgjimin numër 6 Imer Lala bisedon me një person të panjohur.

Ky i fundit, i tregon se kryetari i FRD-së në Dibër bashkë me njerëzit e tij kanë votuar kandidatin e PD-së, Sherefedin Shehun.

Reagimi i Lalës është i ashpër dhe më pas thotë se do ta marrë në telefon për ti thënë disa fjalë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...