Beqiri – Ndokës: Keni krijuar grup të strukturuar kriminal, tërhiqini njerëzit nga rruga e krimit - Bota Sot
Beqiri – Ndokës: Keni krijuar grup të strukturuar kriminal, tërhiqini njerëzit nga rruga e krimit

Shqipëria

Beqiri – Ndokës: Keni krijuar grup të strukturuar kriminal, tërhiqini njerëzit nga rruga e krimit

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 23:47
Idajet Beqiri, Nard Ndoka

“E keni kthyer Shqipërinë në një republikë marrëveshje dhe një republikë marrëveshje nuk  funksionon, sikurse nuk eci kjo. Tani rrini, mos shkoni te KZAZ-të sepse morët në qafë ata njerëzit e shkretë, sepse po i fusni në burg”, kështu u shpreh kryetari i Partisë së Unitetit Kombëtar të Shqipërisë, Idajet Beqiri i ftuar në emsionin “Arena”.

Në diskutim me kreun e PDK Nard Ndokën, Beqiri më tej shtoi se opozita ka krijuar një grup të strukturuar kriminal dhe po fut njerëzit në burg.

“Ju e keni krijuar grupin e strukturuar kriminal sepse po digjni shkolla, po shkatërroni pasurinë, po prodhoni armë dhe municione që janë të ndaluara me ligj dhe po i hidhni në drejtim të institucioneve të shtetit. Tërhiqini njerëzit nga rruga e krimit dhe në 30 qershor populli që do të shkojë të votojë të shkojë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...