Vasili: Rama kërkon të izolojë shqiptarët - Bota Sot
Vasili: Rama kërkon të izolojë shqiptarët

Shqipëria

Vasili: Rama kërkon të izolojë shqiptarët

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 08:08
Petrit Vasili

Ish deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së kryeministrit Edi Rama në lidhje me sanksionet që do marrin personat që do kryejnë krim elektoral.

Sipas Vasilit ky është një veprim i paciopë dhe i turpshëm që bëhet me qëllim izolimin e shqiptarëve. Vasili i quajti edhe deputetët dhe ministrat një tufë horrash që shantazhojnë popullin për vota dhe tani kanë dalë lakuriq pas publikimeve të bëra nga Bild.

Shikoni reagimin e plotë të Vasilit:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat