Edi Rama futet si hajdut në Shkodër - Bota Sot
Edi Rama futet si hajdut në Shkodër

Shqipëria

Edi Rama futet si hajdut në Shkodër

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 18:51
Edi Rama

Ndërsa rreth 800 policë të forcave speciale kanë rrethuar Shkodrën dhe vendin ku po bën mitingun-tallava, Edi Rama është futur në qytet si hajdut.

Ndërsa qytetarët e prisnin në hyrje të Shkodrës, Rama ka hyrë nëpër rrugët dytësore në qytetin verior.

Aty ai ka mbledhur disa dhjetëra socialistë të importuar, të cilëve po u flet për arritjet imagjinare të qeverisë së tij, arritje që vetëm Edi Rama dhe hajdutët e votave i shohin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...