Divjakë/ Humbi kontrollin e mjetit, 42-vjeçari ndahet nga jeta - Bota Sot
Divjakë/ Humbi kontrollin e mjetit, 42-vjeçari ndahet nga jeta

Shqipëria

Divjakë/ Humbi kontrollin e mjetit, 42-vjeçari ndahet nga jeta

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 09:18
Foto

Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka humbur kontrollin e mjetit bujqësor.

Mësohet se B.M, 42 vjeç, banues në Këmishtaj, duke drejtuar një mjet bujqësor zetor, ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar në kanalin anësor të rrugës ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Divjakë
Informacion paraprak

Gjatë natës në fshatin Senes, Divjakë, shtetasi B.M, 42 vjeç, banues në Këmishtaj, duke drejtuar një mjet bujqësor zetor, ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar në kanalin anësor të rrugës ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...