Pas protestës së opozitës, vjen reagimi i Edi Ramës - Bota Sot
Pas protestës së opozitës, vjen reagimi i Edi Ramës

Shqipëria

Pas protestës së opozitës, vjen reagimi i Edi Ramës

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 23:38
Edi Rama

Pas mbylljes së protestës së opozitës, kryeministri Edi Rama ka reaguar me një shprehje të strategut më tëmadh të luftërave, kinezit Sun Tzu.

Postimi i Ramës:

Fituesit fillimisht fitojnë, pastaj nisen në betejë.

Ndërsa humbësit nisen njëherë dhe më pas rreken të fitojnë.

Sun Tzu

Sun Tzu ka qenë një gjeneral kinez, strateg ushtarak, shkrimtar dhe filozof në Kinën e Lashtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...