Çfarë është diskutuar në takimin Basha-Kryemadhi? - Bota Sot
Çfarë është diskutuar në takimin Basha-Kryemadhi?

Shqipëria

Çfarë është diskutuar në takimin Basha-Kryemadhi?

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 06:42
Lulzim Basha/ Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe nënkryetari i grupit Petrit Vasili kanë lë ambientet e selisë së PD-së.

Nuk dihet se çfarë është diskutuar në takimin, i cili zgjati rreth 30 minuta. 

Në largim krerët e opozitës patën një takim "të ngrohtë", ndërsa bashkë me Bashën, Kryemadhin dhe Vasilin ishte edhe gruaja e kreut të PD-së, Aurela Basha. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...