Festa e SHBA/ Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët - Bota Sot
Festa e SHBA/ Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Shqipëria

Festa e SHBA/ Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 19:55
Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Festa e SHBA po shfrytëzohet nga të ftuarit për tu takuar e biseduar me njëri-tjetrin.

Siç shihet nga foto shefja e LSI, Monika Kryemadhi e veshur me një stil modern ka preferuar të flasë gjatë me dy klerikë; Kreun e Bektashinjve Baba Mondin dhe kreun e myslimanëve Bujar Spahiu.

Kohët e fundit retorikës politike të zonjës Kryemadhi nuk i ka munguar përmendja e Zotit.

U desh kjo festë e SHBA që ajo të ishte më afër se kurrë me dy përfaqësuesit e besimeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...