Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit - Bota Sot
Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Shqipëria

Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 00:02
Deputeti i PS

Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.

Në një moment Duka i thërret Bushatit Edvin dhe ai i kundërpërgjigjet duke thënë se unë jam Ervini jo Edvini. Duka ka ndërhyrë për ta ngacmuar por Bushati tha me humor se unë jam Ervini dhe më 15 kam ditëlindjen dhe atë ditë do të hapen negociatat me BE.

E paske në një ditë me doktorin tha Duka dhe Bushati vijoi po patjetër në një ditë me doktorin…

Ndërkaq gazetarja Eni Vasili ka shpallur mbylljen e sezonit të Open duke falënderuar presidenten e Top Channel Vjollca Hoxha, Drejtorin Ben Blushi dhe stafin e gazetarëve e bashkëpunëtorëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat