Ursula von der Leyen presidentja e Komisionit Europian/ Rama: Lajm i mirë edhe për Shqipërinë - Bota Sot
Ursula von der Leyen presidentja e Komisionit Europian/ Rama: Lajm i mirë edhe për Shqipërinë

Shqipëria

Ursula von der Leyen presidentja e Komisionit Europian/ Rama: Lajm i mirë edhe për Shqipërinë

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 22:42
Ursula von der Leyen

Pas zgjedhjes së Ursula von der Leyen në krye të Komisonit Europian, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

“Lajm i mirë për Europën, po edhe për Shqipërinë që pas votimit të sotëm”, e cilëson Rama.

Postimi:

Lajm i mirë për Europën, po edhe për Shqipërinë që pas votimit të sotëm, në krye të Komisionit Europian do të jetë Ursula von der Leyen, një grua e spikatur dhe një europeiste e palëkundur👍.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...