Moti, e mërkurë 17 korrik 2019! - Bota Sot
Moti, e mërkurë 17 korrik 2019!

Shqipëria

Moti, e mërkurë 17 korrik 2019!

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 06:31
Moti

Moti këtë të mërkurë do të jetë me kthellime dhe me një rritje të lehtë të temperaqturave në krahasim me një ditë që lamë pas.

Era do të  jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi  8 -10 m/sek në bregdet.

Ne zonat  malore temperaturat mesatare do te jene 117/25°C , ne zonat e  ulëta  19/28°C ndersa ne zonat bregdetare 20/29°C.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...