"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt - Bota Sot
"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt

Shqipëria

"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:12
Saimir Tahiri

Është shtyrë për herë të katërt seanca ndaj Saimir Tahirit me arsyetimin se ndodhemi në ditët e fundit dhe se korriku është pushim.

Ndërkohë seanca e rradhës do mbahet më 10 shtator.

Saimir Tahiri: "U bënë dy vite besoj se dhe shtyra e sotme është e tepërt. Me pretendimin se është para gushtit dhe gushti është pushim dhe akoma më e tepërt. Tani është shtyrë për në shtator. Nuk u lodhët me 2 vite që e ndiqni këtë histori?

Jam i gatshëm ta mbroj veten çdo ditë, çdo orë, çdo sekondë. Më duket e tepërt. U shty herën e parë për çështje poste, polici, shtyre letrash dhe herën e katërt se gushti është pushim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...