Përplasje mes policisë e banorëve të Unazës së Re, arrestohen babë e bir - Bota Sot
Përplasje mes policisë e banorëve të Unazës së Re, arrestohen babë e bir

Shqipëria

Përplasje mes policisë e banorëve të Unazës së Re, arrestohen babë e bir

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 11:56
Foto

Vazhdojnë përplasjet mes policisë dhe banorëve të  Unazës së Re. 

Pas përplasjeve gjatë mbrëmjes së djeshme janë vënë në prangat e uniformave blu baba e bir, Maliq dhe Eduart Ferhati.

Ata janë shoqëruar në drejtorinë e Policisë Tirane. Ndërsa mësohet se janë shpallur në kërkim dhe 6 banorë të tjerë të Unazës.

Prej disa muaj ata protestojnë kundër prishjes së banesave të tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...