Në lokal me cigare, Rama reagon pas fotos: Ia ke fut katunit, po të jap xhevap se ene un tdu fort! - Bota Sot
Në lokal me cigare, Rama reagon pas fotos: Ia ke fut katunit, po të jap xhevap se ene un tdu fort!

Shqipëria

Në lokal me cigare, Rama reagon pas fotos: Ia ke fut katunit, po të jap xhevap se ene un tdu fort!

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 15:48
Edi Rama

I menjehershem ka qene reagimi i kryeministrit Rama, pas nje fotoje postuar nga Brryli Broadway, teksa i pari i qeverise ishte fotografuar ne lokal me cigare ne dore. 

“keq m’vje te kom mik e shok, t’du fort mer qen muti, po para ligjit nuk te vej dot ty sepse ligji eshte i barbarte per t’gjithe”-shkruante Brrylli Broadway, bashkengjitur fotos, e cila ka ngjallur menjehere reagimin e Rames.

“Kjo osht ne Lungomare Vlore, perjasht Brryli ene ky xhomi da oborret e lokaleve”- sqaron Rama, duke mos e kursyer ironine, teksa sugjeron ata qe e kane postuar te mos futen “neper kazona her tjeter, se jon te pariciklushme plehnat e tyne”.

Reagimi i Ramës

O Brryli i’a ke fut katunit ktu dhe mvje keq ke riciklu mall kazoni, po ty t’jap xhevap se ene un tdu fort! Kjo osht ne Lungomare Vlore, perjasht Brryli ene ky xhomi da oborret e lokaleve. Kshu qi mos u fut neper kazona her tjeter, se jon te pariciklushme plehnat e tyne.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...