Vdes një pushues në plazhin shqiptar, dyshohet se pësoi sulm pasi hyri në det - Bota Sot
Vdes një pushues në plazhin shqiptar, dyshohet se pësoi sulm pasi hyri në det

Shqipëria

Vdes një pushues në plazhin shqiptar, dyshohet se pësoi sulm pasi hyri në det

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 12:02
Foto ilustrim

Një i moshuar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë, në Rrogozhinë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 10:40

Shtetasi me inciale GJ. V., rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar sulm kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat