Tentoi të ndezë pompën e ujit, gruaja gjen vdekjen - Bota Sot
Tentoi të ndezë pompën e ujit, gruaja gjen vdekjen

Shqipëria

Tentoi të ndezë pompën e ujit, gruaja gjen vdekjen

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 12:23
Foto ilustrim

Një 38 vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat