Tmerrohen pushuesit në plazhin e Shëngjinit, ja çka po ndodhë atje - Bota Sot
Tmerrohen pushuesit në plazhin e Shëngjinit, ja çka po ndodhë atje

Shqipëria

Tmerrohen pushuesit në plazhin e Shëngjinit, ja çka po ndodhë atje

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 17:41
Stuhi në Shëngjin

Vala e të nxehtit që kishte kapluar bregdetin shqiptar si duket ka mbaruar. Era të forta kanë filluar në Shëngjin duke shkaktuar dëme të mëdha.

Përmes një video të publikuar në Facebook shihen pushuesit duke u larguar nga plazhi për shkak të stuhisë së madhe në atë pjesë.

Stuhi të tilla kishte pasur para disa javësh edhe në Velipojë dhe në pjesë tjera të bregdetit shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...