Plagoset me armë zjarri një person në Shkodër - Bota Sot
Plagoset me armë zjarri një person në Shkodër

Shqipëria

Plagoset me armë zjarri një person në Shkodër

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 13:28
Foto ilustrim

Një person është plagosur me armë zjarri në Bushat të Shkodrës.  Personi në fjalë është gjetur nga kalimtarë të rastit anash një rruge, ndërsa është marrë dhe është transportuar në spitalin e Shkodrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...