Gjendet pa jetë një shtetase e huaj në plazhin e Golemit, policia jep detajet e para - Bota Sot
Gjendet pa jetë një shtetase e huaj në plazhin e Golemit, policia jep detajet e para

Shqipëria

Gjendet pa jetë një shtetase e huaj në plazhin e Golemit, policia jep detajet e para

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 16:51
Ilustrim

Një shtetase e moshuar çeke, ende e pa identifikuar, ka humbur jetën sot në plazhin e Golemit.

Policia bën me dije se nga hetimet paraprake dyshohet se shkaku i vdekjes së shtetases, mund të ketë ardhur si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin e viktimës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...