Pamje: Motori i shqiptarit përplaset me makinën dhe merr flakë - Bota Sot
Pamje: Motori i shqiptarit përplaset me makinën dhe merr flakë

Shqipëria

Pamje: Motori i shqiptarit përplaset me makinën dhe merr flakë

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 00:35
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë, ku një motor është përplasur me një automjet dhe më pas ka shpërthyer në flakë.

Motori po udhëtonte me shpejtësi të lartë në momentin kur është goditur nga makina.

Fatmirësisht drejtuesi i motocikletës nuk ka pësuar dëme të rënda, përfshi këtu dhe drejtuesin e makinës. Të dy janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit të cilët kanë fikur flakët e motorit. Policia ka nisur hetimet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...