Blushi i përgjigjet Alfred Pezës për binjakëzimin e Lazios me Peqinin - Bota Sot
Blushi i përgjigjet Alfred Pezës për binjakëzimin e Lazios me Peqinin

Shqipëria

Blushi i përgjigjet Alfred Pezës për binjakëzimin e Lazios me Peqinin

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 06:57
Tedi Blushi

Zëdhenesi i presidentit Tedi Blushi i është përgjigjjur pretendimeve te Alfred Pezes sot në mbrëmje në emisionin "Opinion" 

"I pavërtetë është premtimi për binjakëzimin e Lazios me Peqinin, por jo që ekziston një raport i një institucioni të lartë të sigurisë kombëtare që paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit.

Ndryshe nga mungesa e një kontrate për binjakëzimin Lazio-Peqini, dokumenti që informon Presidentin për rrezikun e djegies së Parlamentit EKZISTON dhe është i VËRTETË." shkruan Blushi ne nje status në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat