Takimi me delegacionin e Venecias, Presidenti njofton konferencë për mediat - Bota Sot
Takimi me delegacionin e Venecias, Presidenti njofton konferencë për mediat

Shqipëria

Takimi me delegacionin e Venecias, Presidenti njofton konferencë për mediat

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 11:42
Ilir Meta

Nderkohe qe vetem nje dite me pare ka zhvilluar takimin me delegacionin e Venecias, therritur ne vijim te procesit te nisur nga Komisioni Hetimor per shkarkimin e tij, Presidenti i vendit, Ilir Meta, njofton se do te mbaje sot nje konference per mediat.

“Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të japë sot një konferencë shtypi në ora 17:00 në ambientet e institucionit, me rastin e vizitës së një përfaqësie të Komisionit të Venecias të ftuar nga Kuvendi i Shqipërisë”- ben me dije zyra per shtyp e Presidentit.

Sipas njoftimit, “Presidenti Meta do të jetë i hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për të dhënë çdo përgjigje, në mënyrën më transparente”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...